Rafting Antalya

RAFTİNG İNFO

RAFTİNG TURU

Antalya merkez olmak üzere Side, Manavgat, belek, kemer, Alanya, bölgelerinden müşteri alınış saatleri yaklaşık 08:00 – 09:30 dur. Bir bir buçuk saat süren yolculuğun ardından beş konak Karabük köyü FORTUNE RAFTİNG buluşma noktasında misafirlerimiz karşılanır. 10-15 dakikalık bir dinlenme molasından sonra, profesyonel rehberlerimiz tarafından tüm dillerde Rafting ve bölge hakkında info verilir.

Sonra Rafting için gerekli olan ekipmanlar rehberler eşliğinde müşterilerimize sunulur. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra gelinen araçlara binerek 15 ( 7 km ) dakikalık bir yolcuğun ardından Rafting başlangıç noktasına ulaşılır. Burada bulunan tarihi köprü, doğal su kaynakları ve şelaleleri altında dileyen müşterilerimiz resim veya video çektirebilir.

Yaklaşık 100 metre yürüyüşün ardından isteyen 10 ar kişilik botlara isteyen 2 kişilik kano tercih edebilir. 14 km parkur içerisinde ilk 7 km sinde mola verilerek suya atlama, body Rafting, eğlenceli oyunlar yapılır. 3 km sonra kızılçamlar arasında, ırmak kenarında yemek yenmesi için 2. mola verilir. Enfes bir yemeğin ardından devam edilerek kalan parkurun 4 km si böylece tamamlanmış olur (14 km).

Müşterilerimiz geldikleri araçlarla mutlu gülen yüzlerle alındıkları noktalara tekrar bırakılırlar.