Rafting Antalya

KANYONİNG TRANSFER

Köprülü Kanyon'a Nasıl Gidilir ?

1 -) Transferli; Antalya merkez, Belek, Kemer, Side, Alanya, Manavgat tatil köylerinden önceden rezervasyon yaptırmak kaydı ile günlük kalkan otobüslerimizle Köprülü Kanyona ulaşılabilir. Rafting yaptıktan sonra yine aynı otobüsle geldiğiniz tatil köyüne geri dönebilirsiniz.


2 -) Toplu taşıma araçları; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya istikameti illerin den gelecek olanlar Manavgat, Alanya istikametine giden otobüslere binmeleri gerekir. Manavgat'a gelmeden Taşa ağıl - Köprülü Kanyon& Beş konak sapağın da inilir. Yine önceden rezervasyon yapılması kaydıyla iletişim numaralarımızı arayarak sizi bekleyen araçlarımız sayesinde Köprülü Kanyon'a ulaşabilirsiniz.

3-) Hususi aracı ile gelmek isteyenler; Antalya istikametinden gelenler, Serik ilçesini 5 km geçtikten sonra Manavgat a gelmeden Taş ağıl Köprülü Kanyon – Beş konak sapağına gelirler, sonra kuzeye doğru yaklaşık 37 km orman yolunda gidildikten sonra Karabük köy tabelasından sola dönülerek yaklaşık 2 km daha mesafeyle FORTUNE Rafting tecrübeli personelleri sizi karşılayacaklardır. Konya, Alanya, Manavgat, Side istikametinden gelenler ise Serik ilçesine gelmeden Manavgat'ı geçtikten 30 km sonra Köprülü Kanyon – Beş konak kavşağına gelirler. Taş ağıl Köprülü Kanyon – Beş konak tabelalarından sağa dönülerek yine kuzeye 37 km orman yolunu takip etmelidirler.