Rafting Antalya

E-Katalog Kroki

SIKÇA SORULAN SORULAR

FORTUNE RAFTİNGİ NEDEN SEÇMELİYİM?

Raffting sporu neyazıkki günümüzde farklı bir çok firmalar tarafından sadece ticari olarak yapılmaktadır. ucuz hizmet, ucuz kalite, eksik ekipman, deneyimsiz rehberler restoranın hijyen sorunu ve bunun akabinde oluşabilecek geri dönüşü olmayan kazalar meydana gelmektedir.

Antalyada rafting ve kanyon turlarını neyazıkki profesyonel anlamda yapan firma sayısı çok azdır. Fortune 'da Rafting ve kanyon (canyon) kaliteli hizmet almak istiyorsanız web sitemizi www.fortunerafting.com mutlaka inceleyiniz.

Rafting ve kanyon (canyon) konusunda uzman ekip ve ekipmanlarla Antalya'da güvenebileceğiniz hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Antalya'da Rafting ve kanyon (canyon) sadece FORTUNE yle keyf almak mümkündür.

PİYASADA UCUZ RAFTİNG HİZMETİ VEREN ŞİRKETLERDE RAFTİNG YAPILAMAZMI ?

Ne yazık ki ülkemizde sadece Rafting ve kanyon (canyon) aktivitelerinde değil , geçmişten gelen alışkanlıklar her zaman yaşam standartlarımızın altında hizmetler almamıza neden teşkil eder. Oysa Rafting ve kanyon (canyon) da böyle bir durum söz konusu olamaz. burada şirketin tam donanımlı olması gereklidir! Rafting eğlenceli bir spor olmakla beraber tecrübeli ve konusunda deneyimli personelleriniz yoksa, ekipmanlarınızda eksikleriniz varsa tehlikeye davetiye çıkarır ve Sonucu ölüme kadar gidebilir. Basındanda takip edildiği üzere çoğu amatör raftingciler bilincsizce yapilan
ve eksik ekipmanlarıyla insan hayatını hiçe saymaktadırlar. Bu nedenle rafting yapmadan önce iyice araştırmalı, ucuz yerler tercıh edilmemelidir. firma ne kadar ucuz rafting yaptırıyorsa bilinizki donanım ve tur boyunca bir çok aksamalar yaşıyacağınız anlamına gelir. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) antalyada size kalitesinden ödün vermeden tamda istediğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyacaktır. FORTUNE web sitesinden bizi mutlaka inceleyin ve en kısa zamanda bizden randevu almayı unutmayın.

WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN NASIL BAŞVURU YAPILIR ?

Bize yazın bölümümüze tıklayarak kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. hangi tarihte geleceğinizi, formumuzu doldurarak sağlayabilirsiniz. Diyer bir yöntemse iletişim bilgilerimizde yer alan irtibat numaralarından birini arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. her şey çok basit arkadaşlarımız size, aklınıza gelebilecek tüm sorularınıza yanıt en hızlı şekilde cevaplandırılacaktır. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) turu antalyada artık daha heyecanlı hale geldi.

RAFTİNGE GELMEDEN KAÇ GÜN İÇERİSİNDE SİPARİŞ FORMUNU DOLDURMALIYIM ?

En geç 1 gün öncesinden akşam saat 19:00 a kadar doldurmanız gerekir bu saatten sonraki gelen rezervasyonlar bir gün sonrasına kalır.

YANIMIZDA NELER GETİRMELİYİZ?

Kuru yedek elbiseler , havlu yeterlidir . FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) turu antalyalılara ve tüm şehirden gelenleri düşünerekkuruluşunu oluşturmuştur.

ŞEHİR DIŞINDAN GELMEK İSTİYORUM RAFTİNG YAPACAĞIM AMA KONAKLAMADA YAPMAK
İSTİYORUM?

FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) siz değerli müşterilerimiz için doğal cadır kampları, ırmak kenarı bungalo evlerde konaklattırma imkanıda sağlamaktadır. Web sitemizde detaylı acıklamaları bulabilirsiniz.

ÖDEME ŞEKLİ NASIL YAPIYORUZ?

Web sitemizde yer alan hesap numaralarından yada IBAN numaralarından birini seçerek havale işlemlerinizi gerçekleştirebilir, dilerseniz rehberlerimize elden verebilirsiniz. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) antalyanın doğal güzelliklerini sunmaya ve yaşatmaya devam ediyor.

RAFTİNGDE FOTORAF MAKİNESİ YAHUT KAMERA ÇEKİMİ YAPILIYOR MU?

Evet bu işimizide profesyonel anlamda yapmaktayız. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) da yapmış olduğunuz aktiviteleri ölümsüzleştirmek ve bunu dostlarınızla paylaşmak için sizin için tur bitiminde sunmaktayız.

SADECE GENÇLERMİ YAPABİLİR?

Rafting sporunu FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) parkurlarında yaş sınırı 7 ve üzeridir. Eğer herhangi bir sağlık probleminiz soksa 80 yaşında dahi yapabilirsiniz FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) antalyada artık gerisini bırakın sizin yerinize biz düşünelim.

PİYASADA RAFTİNG FİYATLARI NEDİR?

İlginçtir ki 5 euro ile 80 euro arasında değişkenlik gösterir. Lakin ideal olan fiyat 20 euro ve üzeridir alınacak paket ve hizmetlerle doğru orantılıdır. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) da fiyatlarımız uygun olup haftanın 2 günü kampanya dahilinde fiyatlar oluşturmaktadır eğer sizde bu fırsatlardan ve kampanya tarihleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi arayın. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) 0532 403 53 57 ve www.fortunerafting.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

KANYON (CANYON) NEDİR ? NELER VARDIR?

Antalya şehir merkezinen yaklaşık 85 km uzaklıktadır. Manavgatın ise kuzey doğu kısmındaki taşağıl ve selge antik kentinin çok yakınında bulunan köprülü kanyon, 14 km uzunluğundadır. Derinliği 300 m ulaşmaktadır. Su kaynaklarının dere yataklarını aşındırmasıyla oluşan kanyona ulaşım sadece özel araçlarla mümkün olur. Özel aracınızla geldiniz Dinlenmek ve mola vermek istiyorsanız FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) mola noktasına uğramanız şiddetle önerilir: akdenize has servis ve yiyecekler damak tadınıza hitap edecektir. Kanyon çevrelerinde zakkum, yabani gül, ılgın böğürtlen ve daha çok çeşitli bitkiler yetişmektedir. Yaban keçisi, kunduz, yaban güvercini, çulluk, porsuk, kartal,
doğan da bulunan hayvan çeşitleridir.

Köprü çayı göller bölgesinde eğridir gölünün güney kısmında toros dağlarından doğmaktadır. 120 km uzunluğuyla vadideki güzellikleri gösterecek şekilde doğru akmaktadır. Köprüçay denize ulaşmak için yıllar boyunca ve binlerce yıl kayaları oyarak doğal harikalar yaratmasına sebep olmuştur.

Köprülü kanyon milli parkında farklı ve çeşidi bol bitki örtüsü bulunur. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) antalyada bu doğal güzelliklerin arasında yer almaktadır. Oluk ve zerk mezarlığında anıt olabilecek ağaçlar mevcuttur. Milli park içerisinde vadide gizlenmiş selvi ormanı dünyada eşi ve benzeri olmayan türleri barındırmaktadır. Toros dağlarında ise
karaçam, sedir ve selvi ormanları ile kaplanmıştır.

Gerek jeolojik yapısıyla Antalya'da Köprülü Kanyon Milli Parkı üzerinde taşıdığı vejetasyon örtüsünün
içinde, yabani hayat için zengin bir yapıyla dimdik ayakta durmaktadır. Evliya çelebi kaplan avı yaptıklarını anlattığı ve yazdığı sarısu deresi milli park sınırları içerinde yer almaktadır. Büğrüm köprü, oluk köprü civarlarında kayaların arasında çıkan coskun sular eşi benzeri görülmemiş bir manzarayla meydana çıkar. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) Antalya'nın bu doğal güzelliğini sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Yılın 8 ayı bizimle rafting ve bu doğal güzellikleri görebilirsiniz.

TURUNUZ KAÇ SAAT SÜRMEKTEDİR?

FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) antalyada bulunulan bolgeyle orantılı takriben alınış
transfer saatleri sabah 7:30 ile 9:30 Tur bitimi ise 16:00 ile 17:00 arasıdır.

ÖĞLE YEMEĞİNDE HANGİ YEMEKLER VERİLMEKTEDİR ?

Standart turla gelen müşterilerimiz ızgarada tavuk şiş, bulgur pilavı, mevsim salatası, mevsim meyveleri, alabalık.

Özel isteklerde ise kuzu çevirme, tatlılar, yabancı içecek tür ve çeşitleri FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) Antalyada bulabileceğiniz her türlü lezzet.

ÖĞRENCİ İNDİRİMİNİZ VARMIDIR?

FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) Antalya'da bunuda düşünerek öğrenciye özel fiyatlarla gurup indirimleri mevcuttur. Kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için www.fortunerafting.com adresinden veya fortune iletişim bölümünden bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN YETKİLİ DİREK İRTİBAT NUMARALARIMIZ:

FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) Antalya'da iletişim bölümünden bizi arayarak görüşme sağlayabilirsiniz yada 0532 403 53 57 +90 537 527 66 38 / +90 536 795 59 77 nolardan ulaşabilirsiniz.

ÇOCUKLARA ÖZEL RAFTİNG TURUNUZ VARMIDIR ?

FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) Antalya'da sizi ve çocuklarınızı düşünerek çocuklarınıza göre daha güvenli parkurlardan ve 2 rehber eşliğinde tamamen onlara uygun animasyon ve eğlenceler düzenlenmektedir. Çocuklarınız çok küçükse bunuda sorun etmeyin restoranımızda bayan personellerimiz siz keyifle raftinginizi yaparken ilgi ve alakadar
olacaktır. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) turu sadece ve sadece bizde keyifli olur.
Bir kez deneyin farkımızı göreceksiniz.

BOTLARA EN FAZLA KAÇ KİŞİ BİNİLİR?

Botların özellik ve boyutlarına göre değişebilir 4 ile başlayıp 14 kişiye kadar hizmet veren rafting botları mevcuttur. FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) antalyada botlarımız A kalitede olup köprülü kanyon ırmağına göre dizayn edilmiş 8-10 kişiliktir. Ayrıca 2 kişilik kayaklarda mevcut olup isteğe göre verilir FORTUNE rafting siz değerli spor ve doğa severleri heyecanına heycan katmaya devam edecektir.

KENDİ HUSUSİ ARACIMLA GELMEK İSTİYORUM SİZİ KOLA NASIL BULABİLİRİM ?

Web sitesinin sol kısmında yer alan krokide FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) restoranı çizmiş olduğumuz haritadan rahatlıkla bulabilirsiniz. Yada irtibat numaralarımızı arayarak FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) sizlere yol konusunda yardımcı olacaktır.

KÖPRÜLÜ KANYONDA BALIK TUTMAK YASAKMIDIR?

Evet yasaktır doğal hayvanları koruma ve doğal yaşam dokusunu bozmama adına yasal değildir. Fakat FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) sizler için oluşturulmuş suni göllerde balık turları düzenlemektedir. Detaylı bilgi için FORTUNE Rafting ve kanyon (canyon) iletişim numaralarımızdan bizi arayın.